Vila Heide

Vila Heide


- Romantické ubytování v klidné části České Kamenice -

Ubytování

Apartmán v přízemí


 Před více jak 100 lety  zde stála nádherná kachlová kamna na vaření. Vůně kulinářského umu vyprchala a dnes se identita prostoru změnila na místo odpočinku. Vhodné pro mladé i starší cestovatele, kteří ocení malé a příjemné místo plné vzpomínek těch, kteří každé ráno sedávali u šálku kávy či čaje. V horkých letních měsících, je zde velmi příjemná teplota.  Umístění apartmánu  - nachází se v severo - západním křídle, v  1. podlaží vily.


Tento apartmán není uzpůsobený pro potřeby seniorů 65+ a dlouhodobější pobyty. Disponuje pouze 25 m čtvereční vč. koupelny. Pro seniory a pobyty 5+ dní doporučujeme dvoupokojový apartmán s balkonem, situovaný v 2. podlaží vily.  kuchyně (plně vybavená)

 vlastní koupelna

 nekuřácké prostředí 

 bezpečné parkování

 zahrada a odpočinek

 úschova kol, lyží

 dětská postýlka

 LED TV

 rychlé WI-FI

 dětská jídelní stolička

 

 
Apartmán s balkónem


Dětský pokoj ~ prostor snů & salonek pro dámské dýchánky . To byla původní identita prostoru - pokojů s velkými okny, směřující do nitra zahrady. Dětský smích a bezstarostné snění lze cítit dodnes..  Energie, která nikdy nevyprchá... Vítej ! Apartmán je vhodný pro 3 osoby, krátkodobě až pro 4 osoby a je ideální volbou pro rodinu či malou skupinku přátel. V letních měsících rádi využijete k odpočinku balkón, který láká k vychutnání dobrého vína nebo kávy. Je zde odtud jedinečný výhled na  poutní kapli Narození Panny Marie a historické centrum města a s obzorem se objevující kraj Labských pískovců.  Umístění apartmánu - nachází  se v 2. podlaží vily, je situovaný do srdce tajemné zahrady. kuchyně (plně vybavená)

 vlastní koupelna

 balkon se stolečkem

 nekuřácké prostředí 

 bezpečné parkování

 zahrada a odpočinek

 úschova kol, lyží

 dětská postýlka

 LED TV

  rychlé WI-FI

 dětská jídelní stolička

 

Vila Heide Máchova 311, 407 21 Česká Kamenice
Jak se k nám dostanete?
Autem Autobusem Vlakem

Autem

Motorizovaní návštěvníci ze směru Varnsdorf, Liberec, Česká Lípa projedou okolo čerpací stanice Benzina dále do centra, před nájezdem na kruhový objezd odbočí vpravo (po kostkách) do centra České Kamenice. Projedete náměstím a na křižovatce se dáte opět doprava (směr Studený, Kunratice), na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmán Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Ve směru od Děčína minete čerpací stanici Benzina, za ní na křižovatce u zrcadla vlevo dolu (směr Jetřichovice) a na další křižovatce vpravo po hlavní, pak hned vlevo kolem obchodu Klempo stále ulicí nahoru, na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmám Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Autobusem

Od zastávky Česká Kamenice - Pražská ulice se vydáte do centra. Minete zdravotní středisko (zelená budova), hned za ním zatočte vpravo do ulice a uvidíte budovu gymnázia. Přejdete řeku a zatočíte vpravo. Minete budovu základní umělecké školy. Za ní ostře doleva po asfaltové silničce mezi uměleckou školou a bránou dětského domova. Pokračujete po silničce mírně do kopce až dojdete na konec ulice Sokolská stezka. Vpravo nahoře uvidíte vilu.

Vlakem

Od vlakové zastávky Česká Kamenice dojdete na náměstí Míru (náměstí s kašnou). Za kašnou, mezi domem kde je cukrárna a domem s pekařstvím Šumava se vydáte Nerudovou ulicí, přes řeku, rovně mírně do kopce, a na křižovatce u restaurace Starý klub odbočíte vpravo do kopce (ulice Máchova), a po pravé straně již uvidíte vilu.

Najdete nás na facebooku: