Vila Heide

Vila Heide


- Romantické ubytování v klidné části České Kamenice -

Ubytování

Apartmán v přízemí


Apartmán  se nachází v 1. podlaží vily. Prostor apartmánu je ideální volbou pro 2 osoby, které k sobě mají velmi blízko. Apartmán je vybaven rustikálním nábytkem z palisandrového dřeva, doplněný o  drobné, s láskou vytvořené dekorace. Atmosféru dokreslují obrazy na zdech od malířky Ivany Tošnarové. Ideální volba v horkých letních měsících, kde je velmi příjemná teplota. Apartmán je vhodný především pro mladé nenáročné cestovatele.


Tento apartmán není uzpůsobený pro dlouhodobější pobyt seniorů a dlouhodobější pobyty všeobecně. Disponuje pouze 25 m čtvereční vč. koupelny. Pro takto náročné hosty je vhodný dvoupokojový apartmán s balkonem situovaný v 2. podlaží vily. Tento apartmán není vhodný pro osoby starší 65 let a pro ty, kteří chtějí trávit většinu času v apartmánu. kuchyň (varná deska, rychlov. konvice, mikrovlnka, lednice)

 sprchový kout, umyvadlo, WC

 nekuřácké prostředí (včetně balkonů, vestibulu a zahrady)

 parkování u domu

 posezení s grilem

 úschova kol, lyží

 dětská postýlka

 LED TV

 Wi-Fi

 dětská jídelní stolička

 

 
Apartmán s balkónem


Apartmán se nachází v 2. podlaží vily, je situovaný do nejklidnější části zahrady, kde Vás nebude opravdu nic rušit. Apartmán je vhodný pro 3 osoby, krátkodobě až pro 5 osob a je ideální volbou pro rodinu či malou skupinku přátel. Oba pokoje jsou vybaveny rustikálnám nábytkem z palisandrového dřeva. V letních měsících rádi využijete možnost posezení na balkoně, se sklenkou dobrého vína. Je zde odtud jedinečný výhled na  Poutní kapli Narození Panny Marie a historické centrum města a s obzorem se objevující kraj Labských pískovců. kuchyň (sporák s varnou deskou, trouba, rychlov. konvice, mikrovlnka, lednice, kávovar)

 sprchový kout, umyvadlo, WC

 balkon s posezením

 nekuřácké prostředí (včetně balkonů, vestibulu a zahrady)

 parkování u domu

 venkovní posezení s grilem

 úschova kol, lyží

 dětská postýlka

 LED TV

 Wi-Fi

 dětská jídelní stolička

 

Vila Heide Máchova 311, 407 21 Česká Kamenice
Jak se k nám dostanete?
Autem Autobusem Vlakem

Autem

Motorizovaní návštěvníci ze směru Varnsdorf, Liberec, Česká Lípa projedou okolo čerpací stanice Benzina dále do centra, před nájezdem na kruhový objezd odbočí vpravo (po kostkách) do centra České Kamenice. Projedete náměstím a na křižovatce se dáte opět doprava (směr Studený, Kunratice), na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmán Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Ve směru od Děčína minete čerpací stanici Benzina, za ní na křižovatce u zrcadla vlevo dolu (směr Jetřichovice) a na další křižovatce vpravo po hlavní, pak hned vlevo kolem obchodu Klempo stále ulicí nahoru, na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmám Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Autobusem

Od zastávky Česká Kamenice - Pražská ulice se vydáte do centra. Minete zdravotní středisko (zelená budova), hned za ním zatočte vpravo do ulice a uvidíte budovu gymnázia. Přejdete řeku a zatočíte vpravo. Minete budovu základní umělecké školy. Za ní ostře doleva po asfaltové silničce mezi uměleckou školou a bránou dětského domova. Pokračujete po silničce mírně do kopce až dojdete na konec ulice Sokolská stezka. Vpravo nahoře uvidíte vilu.

Vlakem

Od vlakové zastávky Česká Kamenice dojdete na náměstí Míru (náměstí s kašnou). Za kašnou, mezi domem kde je cukrárna a domem s pekařstvím Šumava se vydáte Nerudovou ulicí, přes řeku, rovně mírně do kopce, a na křižovatce u restaurace Starý klub odbočíte vpravo do kopce (ulice Máchova), a po pravé straně již uvidíte vilu.

Najdete nás na facebooku: