Vila Heide

Vila Heide


- Romantické ubytování v klidné části České Kamenice -


Samoobslužná turistická známka ~ no. 2378 Českokamenické secesní vily

Dostupnost (samoobslužná forma)
duben - říjen (pá-ne + svátky)
červenec - srpen (každý den)
listopad - březen (známka dostupná v IC na náměstí v Č. Kamenici)

zavítej k Vile Heide › branka otevřena  › hledej v předdveří  › dostupnost ráno - večer › vhodné pro pejskomily › fair ♥ play

...po čas nedostupnosti, si můžete TZ  zakoupit v info - centru na náměstí v České Kamenici


...aktuálně z  vily Juliuse Heide 
Sled okolností nás zavál tam, kde chceme být.
Po nějaký čas zde panuje ruka restaurátora a nám je čest, domu vdechnout staro ~ novou identitu.
Po tuto dobu, je možné navštívit vilu jako samozvaný host. Kuchyně,  dětský pokoj  a dámský salonek se přeměnil na místo odpočinku, kam je možné zavítat a pobýt dobu, jakou si sami určíte.
Zpomalit  - vnímat prostor -  vnímat identitu místa  


 


 

     


  

 

Vila Heide Máchova 311, 407 21 Česká Kamenice
Jak se k nám dostanete?
Autem Autobusem Vlakem

Autem

Motorizovaní návštěvníci ze směru Varnsdorf, Liberec, Česká Lípa projedou okolo čerpací stanice Benzina dále do centra, před nájezdem na kruhový objezd odbočí vpravo (po kostkách) do centra České Kamenice. Projedete náměstím a na křižovatce se dáte opět doprava (směr Studený, Kunratice), na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmán Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Ve směru od Děčína minete čerpací stanici Benzina, za ní na křižovatce u zrcadla vlevo dolu (směr Jetřichovice) a na další křižovatce vpravo po hlavní, pak hned vlevo kolem obchodu Klempo stále ulicí nahoru, na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmám Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Autobusem

Od zastávky Česká Kamenice - Pražská ulice se vydáte do centra. Minete zdravotní středisko (zelená budova), hned za ním zatočte vpravo do ulice a uvidíte budovu gymnázia. Přejdete řeku a zatočíte vpravo. Minete budovu základní umělecké školy. Za ní ostře doleva po asfaltové silničce mezi uměleckou školou a bránou dětského domova. Pokračujete po silničce mírně do kopce až dojdete na konec ulice Sokolská stezka. Vpravo nahoře uvidíte vilu.

Vlakem

Od vlakové zastávky Česká Kamenice dojdete na náměstí Míru (náměstí s kašnou). Za kašnou, mezi domem kde je cukrárna a domem s pekařstvím Šumava se vydáte Nerudovou ulicí, přes řeku, rovně mírně do kopce, a na křižovatce u restaurace Starý klub odbočíte vpravo do kopce (ulice Máchova), a po pravé straně již uvidíte vilu.

Najdete nás na facebooku: