Vila Heide

Vila Heide


- Romantické ubytování v klidné části České Kamenice -

Rezervace

Cenové, rezervační, ubytovací a storno podmínky

Kdykoli po vytvoření rezervace bude hostovi účtována platba předem ve výši 100 % celkové ceny. Rezervace je platná po uhrazení platby předem v plné výši do data splatnosti uvedeném na faktuře vystavené poskytovatelem ubytování (Mgr. Martin Kresáč, IČO 76573401).  V opačném případě rezervace zaniká bez náhrady.

Domácí mazlíčky pro tentokráte ponechte doma.

 

Nástup do ubytování  | příjezd | check-in 16:00 - 20:00

Předání apartmánu  odjezd | check-out 7:00 - 10:00 

 

Storno poplatky

Host může rezervaci zrušit zdarma do 14 dní před příjezdem. V případě zrušení rezervace méně než 14 dní před příjezdem bude hostovi účtováno 100 % z celkové ceny rezervovaného pobytu. Pokud se host k pobytu nedostaví, bude mu účtováno 100 % celkové ceny.

Rezervační formulář

Parametr s hvězdičkou * je povinný
Vila Heide Máchova 311, 407 21 Česká Kamenice
Jak se k nám dostanete?
Autem Autobusem Vlakem

Autem

Motorizovaní návštěvníci ze směru Varnsdorf, Liberec, Česká Lípa projedou okolo čerpací stanice Benzina dále do centra, před nájezdem na kruhový objezd odbočí vpravo (po kostkách) do centra České Kamenice. Projedete náměstím a na křižovatce se dáte opět doprava (směr Studený, Kunratice), na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmán Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Ve směru od Děčína minete čerpací stanici Benzina, za ní na křižovatce u zrcadla vlevo dolu (směr Jetřichovice) a na další křižovatce vpravo po hlavní, pak hned vlevo kolem obchodu Klempo stále ulicí nahoru, na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmám Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Autobusem

Od zastávky Česká Kamenice - Pražská ulice se vydáte do centra. Minete zdravotní středisko (zelená budova), hned za ním zatočte vpravo do ulice a uvidíte budovu gymnázia. Přejdete řeku a zatočíte vpravo. Minete budovu základní umělecké školy. Za ní ostře doleva po asfaltové silničce mezi uměleckou školou a bránou dětského domova. Pokračujete po silničce mírně do kopce až dojdete na konec ulice Sokolská stezka. Vpravo nahoře uvidíte vilu.

Vlakem

Od vlakové zastávky Česká Kamenice dojdete na náměstí Míru (náměstí s kašnou). Za kašnou, mezi domem kde je cukrárna a domem s pekařstvím Šumava se vydáte Nerudovou ulicí, přes řeku, rovně mírně do kopce, a na křižovatce u restaurace Starý klub odbočíte vpravo do kopce (ulice Máchova), a po pravé straně již uvidíte vilu.

Najdete nás na facebooku: