Vila Heide

Vila Heide


- Romantické ubytování v klidné části České Kamenice -

Rezervace

Cenové, rezervační, ubytovací a storno podmínky

Rezervace je platná až po uhrazení 50 % ceny rezervovaného pobytu  ve lhůtě stanovené provozovatelem, jinak rezervace zaniká.

V období 20.12. 2019 - 5.1. 2020 je vyžadována  bezpečnostní kauce 1000 Kč/osoba.

Bezpečnostní kauce je vratná do 14 dní po odjezdu, po kontrole a  úklidu apartmánu, případně po odečtění škod na vybavení či nedostatečném úklidu.

Od 1.1. 2019 NENÍ MOŽNÉ ubytovat vaše domácí mazlíčky.

 

Nástup do ubytování  (check - in): 16:00 - 20:00

Předání apartmánu  (odjezd = check - out ) 7:00 - 10:00 

 Storno poplatky

nenastoupení pobytu: 100 % ceny rezervovaného pobytu,

1 - 30 dnů před nástupem pobytu: 50 % z celkové ceny rezervovaného pobytu.

Rezervační formulář

Parametr s hvězdičkou * je povinný
Vila Heide Máchova 311, 407 21 Česká Kamenice
Jak se k nám dostanete?
Autem Autobusem Vlakem

Autem

Motorizovaní návštěvníci ze směru Varnsdorf, Liberec, Česká Lípa projedou okolo čerpací stanice Benzina dále do centra, před nájezdem na kruhový objezd odbočí vpravo (po kostkách) do centra České Kamenice. Projedete náměstím a na křižovatce se dáte opět doprava (směr Studený, Kunratice), na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmán Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Ve směru od Děčína minete čerpací stanici Benzina, za ní na křižovatce u zrcadla vlevo dolu (směr Jetřichovice) a na další křižovatce vpravo po hlavní, pak hned vlevo kolem obchodu Klempo stále ulicí nahoru, na dalších křižovatkách (2 po sobě) opět stále vpravo, až dojedete ke kapli a restauraci “Starý klub”, od restaurace jeďte stále rovně (mírně nahoru) a zde již vidíte Apartmám Vilu Heide (po pravé straně, kovaná brána poznávací znamení).

Autobusem

Od zastávky Česká Kamenice - Pražská ulice se vydáte do centra. Minete zdravotní středisko (zelená budova), hned za ním zatočte vpravo do ulice a uvidíte budovu gymnázia. Přejdete řeku a zatočíte vpravo. Minete budovu základní umělecké školy. Za ní ostře doleva po asfaltové silničce mezi uměleckou školou a bránou dětského domova. Pokračujete po silničce mírně do kopce až dojdete na konec ulice Sokolská stezka. Vpravo nahoře uvidíte vilu.

Vlakem

Od vlakové zastávky Česká Kamenice dojdete na náměstí Míru (náměstí s kašnou). Za kašnou, mezi domem kde je cukrárna a domem s pekařstvím Šumava se vydáte Nerudovou ulicí, přes řeku, rovně mírně do kopce, a na křižovatce u restaurace Starý klub odbočíte vpravo do kopce (ulice Máchova), a po pravé straně již uvidíte vilu.

Najdete nás na facebooku: